Steak Wrocław – Najlepsze steki

Steak Wrocław – Najlepsze steki

Delikatny, soczysty i kruchy oraz perfekcyjnie wysmażony – taki powinien być idealny stek. Chcesz przekonać się, jak smakują najlepsze steki we Wrocławiu? Zapraszamy do nas. Prawdziwie hiszpański temperament, najlepszej jakości mięso, pasja i wyjątkowy talent – tego po prostu nie można przegapić.

Steak Wrocław – Szlachetna, sezonowana wołowina

Stek czy steak? Nie ważne jak mówisz na ten przysmak, pewne jest jednak, że danie to zyskało uwielbienie miłośników mięsa na całym świecie. Stek, mimo że wygląda dość prosto, nie jest wcale łatwy w przygotowaniu. Liczy się tu bowiem każdy, nawet najmniejszy detal oraz sekunda. Na wyjątkowy smak składa się przede wszystkim gatunek mięsa, sposób obróbki termicznej oraz oczywiście talent kucharza. W naszej restauracji możesz skosztować steków swoich marzeń. Starannie wyselekcjonowane mięso w połączeniu ze zdolnościami naszych kucharzy, to mieszanka, która mogła dać tylko jeden efekt – najlepsze steki we Wrocławiu. Chyba nie trzeba nawet wspominać o tym, że zjesz u nas również sezonowaną wołowinę? Dzięki temu możesz się cieszyć aromatem, jaki tylko można sobie wyobrazić. Do tego pyszne dodatki oraz elegancki sposób podania – wyjątkowe doznania smakowe i wizualne zapamiętasz na naprawdę długo. Tego nie da się opisać słowami, nie ma innego wyjścia niż spróbować, odwiedzając naszą restaurację.

Najlepsze steki Wrocław – Coś dla prawdziwych fanów

Miłośnicy steków najczęściej mają precyzyjnie określone wymagania odnośnie ich smaku. Jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wygórowanym. Wystarczy wspomnieć, że możesz u nas skosztować steaka z m.in. rostbefu, antrykotu czy dojrzewającej polędwicy wołowej. Znajdzie się tu więc coś dla wielbicieli różnych rodzajów mięsa. A dla osób, które szukają czegoś naprawdę wyjątkowego, proponujemy warianty uważane za najlepsze jakościowo przez wielu szefów kuchni na świecie. Prawdziwy szkocki Angus – delikatny, wprost rozpływa się w ustach! Zasługa w tym niewielkiej ilości żylastych włókien oraz specjalnego sposobu chowu. Ta szkocka rasa bydła mięsnego pochodzi z północno-wschodniej Wielkiej Brytanii i cieszy się ogromnym uznaniem smakoszy. Nasi mistrzowie w przygotowaniu steków dokładają starań, aby każdy gość naszej restauracji był zadowolony. Jeśli masz więc ochotę na porządny kawał mięsa, który sprawi, że Twoje kubki smakowe oszaleją, już wiesz, gdzie się udać. Najlepsze steaki we Wrocławiu są właśnie u nas i nie ma w tym cienia przesady. Przyjdź i przekonaj się osobiście. Zapraszamy do restauracji Nasycona.

Przewiń do góry